Kariera

FLStech sp z o.o. dzięki ciągłemu doskonaleniu i poszukiwaniu nowych rozwiązań w naszej działalności, staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Jeśli posiadasz kwalifikacje i odpowiednie umiejętności to zapraszamy do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy:

Osoba zajmująca to stanowisko powinna posiadać:

– wykształcenie zawodowe kierunkowe,

– kurs spawacza gazowego i elektrycznego,

– umiejętność czytania rysunku technicznego,

– zdolności techniczne,

– zdolności manualne,

– dokładność,

– dobrą koordynacją wzrokowo – ruchową,

Zakres obowiązków:
– prace przy produkcji zbiorników z tworzyw,
– kontrola jakości wyprodukowanych części.

Wymagania:
– gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym,
– chęć oraz motywacja do pracy,
– doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę,

– dobre warunki pracy i rozwoju

Jeśli zainteresowała Cię, któraś oferta i chciałbyś pracować z nami to wyślij do nas swoje CV na adres biuro@flstech.pl. Koniecznie dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w innym przypadku nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.