O Nas

Przedsiębiorstwo FLStech Sp. z o.o. zostało założone w kwietniu 2016 r. Funkcjonujemy jako firma inżynierska oparta na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli. Zdobyta wiedza przekłada się na wszechstronną znajomość rynku obróbki cieplnej i chemicznej metali (Ocynkownie Ogniowe, Ciągarnie Drutu, Zakłady Galwaniczne) oraz instalacjach przemysłowych potrzebnych w magazynowaniu i przetwarzaniu mediów żrących i trujących.

 

Skupiamy się głównie na dostarczeniu kompletnych rozwiązań naszym partnerom oraz wsparciem i rozwojem już istniejących procesów technologicznych.

Jesteśmy firmą, która bardzo chętnie i aktywnie uczestniczy w przedsięwzięciach, dlatego możemy współpracować w zakresie:
– Projektów technologicznych i przemysłowych
– Projektów wykonawczych urządzeń technologicznych.
– Dostawie i montażu kompletnych instalacji i urządzeń
– Nadzoru autorskiego nad realizacją projektów
– Serwisu pieców cynkowniczych oraz wymianie wanien cynkowniczych

Produkty i usługi wykonujemy z duża starannością dbając o jak najlepsza współpracę, ponieważ sami jesteśmy przedsiębiorcami i rozumiemy, że rozwijać możemy się tylko dzięki osiąganiu wspólnych celów z klientem.

 

NASZ ZESPÓŁ

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym co robimy albo jak pracujemy zapraszamy do kontaktu.


© 2019 FLStech sp. z o.o. All Rights Reserved.