RODO

Administratorem Twoich danych osobowych jest FLStech sp z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach 42-600 przy ul. Gliwicka 35. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi.

 1. Dane kontaktowe Administratora biuro@flstech.pl.
 2. Dane osobowe przetwarzane są w celu odpowiedzi na pytania przesłane przez formularz kontaktowy.
 3. Dane osobowe będą przechowywane przez uzasadniony występowaniem celu przetwarzania.
 4. Podanie danych osobowych (kontaktowych) jest dobrowolne w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi.
 5. Twoje dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcom.
 6. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
 7. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
 8. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
 9. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych

  W przypadku pytań, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Ministerstwa jest możliwy pod adresem:
  ul.Wspólna 2/4, 00-926 Warszawa,
  poczty elektronicznej: IOD@mfipr.gov.pl.

Podstawa prawna.

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE [ogólne rozporządzenie o ochronie danych] z dnia 27 kwietnia 2016 r. [Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1]